Sanal-Medya
AnasayfaSite EkleYeni EklenenlerPopüler Linkler
Google
Sanal-Medya / Link Ekle
Sponsor Siteler

 

Sanal-Medya internet rehberine gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Dizinimize bir site göndermek çok kolay, ancak site gönderi formunu doldurmadan önce yapmanızı istediğimiz bir işlem var. Lütfen bir iki dakikanızı harcayarak dizini tarayıp en uygun kategoriyi bulunuz. Biz bir arama makinesi değiliz ve çok seçici olmamız bize gurur vermektedir. Her siteyi onaylamıyoruz, o nedenle eğer siteniz onaylanmazsa lütfen bunu kişisel olarak algılamayın.


*Başlık:

Lütfen kısa ve açıklayıcı bir başlık girin. Her zaman sitenin resmi ismini yeğleyin. Başlıkta SADECE BÜYÜK HARFLERİ kullanmayın. Reklam nitelikli sözcük ve tümcecikler kullanmayın.


*URL:

Adres (URL) web sitenizin Internet'de bulunmasını sağlayan dizgedir. Örneğin: http://www.sanal-medya.com/


*Açıklama:

Hiçbir HTML imini kullanmayın.
Reklam niteliği taşıyan sözcüklerden ve tümceciklerden kaçının (Örneğin'dünya lideri', 'kaçırılmaz site' gibi terimler silinecektir).
Açıklamalarınızı yazarken SADECE BÜYÜK HARF kullanmayın.
Cümledeki her sözcüğün ilk harfini büyük harf yapmayın.
Sitenizin başlığını açıklamada yinelemeyin.
Yazım hatası yapmadığınızdan emin olun.


*İsim:

*Email:

*Kategori:

Lütfen sitenizin lıstelenmesi için en uygun kategorinin bu olduğundan emin olun. Sanal-Medya Dizin çok ayrıntılı ve zengin bir konu yapılanmasına sahiptir. Bu nedenle biraz zaman alıp Sanal-Medya Dizin'de gezinerek siteniz için daha uygun bir kategori var mı bakmanız herkese yardımcı olacaktır. Bu aynı zamanda sitenizin daha hızlı bir şekilde onaylanmasını da sağlar.


Kodu eklediğiniz adres:

Sitenizin eklenmesini istiyorsanız aşağıdaki kodu sitenize ekleyiniz:Ekleme Kuralları: Dizinimizin kalitesi konusunda çok özen gösterdiğimizibilmenizi isteriz. Dizini herhangi bir şekilde kötüye kullanmaya kalkanlar vedizin gönderilerinde uygunsuz amaç gidenler ile bağlantılı tüm siteleranında dizinden silinecektir.

1.) Lütfen her adresi Sanal-Medya Dizin'e sadece bir kere gönderin. Eğer dörthafta içerisinde listelenmemişse, o zaman yeniden gönderebilirsiniz.

2.) Aldatıcı teknikler ile sitenizi veya site adresinizi bir kereden çok göndermekyasaktır.
Örneğin: http://www.sanal-medya.com ve http://www.sanal-medya.com/index.html.

3.) Lütfen ikiz siteleri göndermeyin. İkiz siteler, tanım olarak, farklıadresleri olan fakat içerikleri birbirinin aynı olan sitelerdir.

4.) Yasadışı içeriğe sahip sitelerin Sanal-Medya Dizin'de yer almaları olasıdeğildir. Yasadışı içeriğe örnekler: çocukları içeren porno siteleri,telif haklarına aykırı siteler (warez, yasadışı yazılım dağıtımı).

5.) Lütfen başka bir adrese yeniden yönlendirme yapan adresleri göndermemeyeçalışın.

6.) Sitenizi en uygun kategoriye gönderin. Kasıtlı olarak ilgisiz veyauygunsuz kategorilere yapılan gönderiler silinecektir.

7.) Sitenizin adresini göndermek için üzerinde yaptığınız çalışmalarıbitirene kadar bekleyin. Eksik, yapım altında, kırık resim veya bağlaç içerensiteler Sanal-Medya Rehberi için uygun değildirler.

Gönderi kurallarını okudum ve anladım. Sitemi eklemeye hazırım.
*Aşağıdaki güvenlik kodunu giriniz:

Güvenlik acısından gereklidir.

Visual Confirmation Security Code